Тема №: 65
Статус: Открыта
МюнхаузенДобавил(a):
Мюнхаузен
Категория: Дороги и транспорт
Добавлено: 17.03.2016 в 10-11
Всего просмотров: 722
Всего голосов: 0

дорога

Біз Турксиб көшесінің басында тұрамыз. Көшемізде асфальт жоқ, канализация жоқ. Ауладан шыққан қарларды жолға тасиды. Қыста қардан жүре алмаймыз. Сол қарды шығаруға көмек сұраймыз. Қар еріп, көше балшық болып жатады. Балалар мектепке барады, өте қиын жағдай. Қыста қарға батып, көктемде балшыққа батып машиналар жүре алмайды. Жолды тазалауға көмек сұраймыз. Канализация керек кәріс сулары далаға төгіледі. Жағдайымыз өте нашар. Неше түрлі аурулар болмайма осыдан. Өтініп сұраймыз үкімет басындағы басшылар қайда қарап отыр екен. Жалғыз біздің көше емес қаланың ішіндегі көшелердің көбісі осындай!


Местонахождение:

ул. Турксиба

Ключевые слова:
дорога
Дайте оценку данной проблеме:
Итоговый рейтинг:
Будьте первыми!

Полезная информация


Расскажите друзьям и знакомым:

Добавление комментария


Добавьте фото/видео к комментарию
Фото: Размер файла - не более 500kb (800*600px)


Видео с сайта youtube Укажите ссылку на ролик Youtube.com
каахстан

Добавить файлы

Помогите решению проблемы — добавьте фотографии или видеоролик







Внимание! Администрация сайта не несет ответственности за недостоверность приведенной информации.
Пожаловаться администратору

Разработка сайта - студия веб-дизайна "Диалог" © 2013 - 2017