Үздік секс Матрас 2018 жылы Молот тора

Актобе

Матрас сіздің ең жақын сәттерді толықтырып, ең жақсы жатын тәжірибесін қамтамасыз ету керек, қарамастан, сіз бір жатсаңыз немесе төсек бөліңіз. Ұйқының дұрыс саны мен сапасы стрессті алып, сіз үшін де көңіл-күйді жақсарта алады. Мүмкін , біз барлық келісе алатын бір нәрсе бар; ол осы жыныстық сеанстарға келгенде , сіз секс үшін ең жақсы матрас жұмыс істеу үшін одан да маңызды, өйткені, шын мәнінде ләззат кез келген өкінуі мүмкін соңғы нәрсе.
Пікірлер сайтта қалдырыңыз:http://molottorra.ru/казахстан/

6 негізгі қағида
- Бұл ыңғайлы ма?
Ескеру керек екі маңызды фактор-бұл қолдау және жайлылық. Шын мәнінде, жайлылық пен қолдау қолмен жүріп жатыр. Олар полярлық қарама-қарсы көрінуі мүмкін болса да, сіз жаңа матрастар конструкциялары бір-бірін толықтыратын нұсқалардың кең ауқымын ашады.
Жайлылық, әрине, салыстырмалы термин. Кейбір адамдар жайлылықты жұмсақ плюшевый матрас ретінде көреді, ал басқалары қатты матрасқа ұқсас нәрсе табады. Сіз елестете аласыз, матрастың екі түрі де әртүрлі сезім болады секс Молот тора. Жайлылық өте маңызды, сондай-ақ жақсы түнгі ұйқы үшін де, махаббат үшін де қолдау.

Әдетте, қолдауды атап азық-түліктердің сипаттамасы неғұрлым берік матрас көрсетеді. Осыған ұқсас, катушканың компоненті бар матрац шкаланың жұмсақ ұшына көлбеуі мүмкін. Олардың арасындағы балансты іздеу-бұл кілт; мүмкін, басқа бір таңдау орнына, сіз осы қажеттіліктерді қанағаттандыратын бақытты ортаны таба аласыз.

- Бұл қаншалықты берік?
Сіз секс үшін ең жақсы матрас іздеген кезде, төзімділік-Ақыл келіп негізгі заттардың бірі. Ол екі адамның салмағын ұстап қана қоймай, сондай-ақ тұрақты секс матрацтың ерте салбырауын тудыруы мүмкін және сіз оны өзгерте аласыз. Сондықтан сатып алу алдында материалдар мен қол жетімді опциялардың арасындағы айырмашылықты білу керек. Жалпы тәртіпте ең берік-латекс, ал жады көбік, серіппелі және пневматикалық матрастар-ең аз.

- Бұл қауіпсіз?
Certipur-Usesles логотипі сіз жад матрас туралы ойлайсыз, сіз қосымша сапа кепілдігі үшін CertiPUR-US сертификатталған біреуін таңдау керек. Сертификаттау көбік материалын салу кезінде ешқандай зиянды химиялық заттар пайдаланбағанын білдіреді. Сіз құрамында антипирен, формальдегид немесе ауыр металдар жоқ екеніне сенімді бола аласыз. Бұл сондай-ақ матрац ұзақ мерзімді және өнімділікке арналған бағдарлама стандарттарына сәйкес келеді дегенді білдіреді. Сапалы өнімді сатып алу қабілеті секс үшін жақсы матрасты сатып алу кезінде ұзақ жол жүреді.

- Баға қалай?
Бұл ортақ ой, бұл сіздің бюджет, әрине, сіздің шешімде жоғары орын алады. Әдетте, innerspring матрастары өте арзан және ең қолжетімді болады, спектрдің басқа соңында латекспен. Бірақ бағасы жалғыз фактор болуы мүмкін емес. Баға міндетті түрде сапа көрсеткіші болып табылмайды; ол құрылыс кезінде пайдаланылатын материалдардың құны, өнімнің маркетингтік шығындары, жоғары бәсекеге қабілеттілік және бизнеспен байланысты басқа да шығындар сияқты көптеген факторларды көрсете алады.

- Сіз қандай жыныстық позицияларды қалайсыз?
Ұйықтау жағдайы жиі төсекте әйелді ұстап ер (қасық) адамдар жаңа матрас іздеген кезде; сіз белгілі бір ұйықтайтын және сіз, және сіздің серіктес қарастыру керек. Егер сіз екі бүйірлік шпалдар болса, сіз қысым нүктелерін азайтатын жад көбік немесе латекс матрастарының контурлық функциясын қош келдіңіз. Олар сондай-ақ асқазан шпал үшін ақылға қонымды таңдау болуы мүмкін. Екінші жағынан, арқалар қолайлы матрац таба алады. Бұл түнде ұйқы контекстінде болса да, секспен айналысуға уақыт келгенде бірдей, сіз орындайтын сексуалдық позициялар "балға Тора", өйткені, жайлылық пен қолдауды талап ететін сексуалдық ұйықтайтындарға өте ұқсас.

- Гигиена туралы қалай?
Егер сізде матрац қорғаушысы бар болса, бұл қалыпты, оны құралдармен жуыңыз. Дегенмен, кейбір адамдар матрас бірге жеткізіледі мұқаба/наматрасник пайдалану үшін қорғаушысы жоқ Көреді. Соңында, көптеген сыртқы мұқабалар премиум-класс материалдарынан жасалған және қорғаушыдан әлдеқайда жақсы.
Сайт материалы:http://molottorra.ru/казахстан/

Дата публикации: 13.06.2019 Время: 09-51 Просмотров: 360
тора секс молот үздік жылы матрас

акм